Biorąc udział w moich aukcjach, akceptujesz obowiązujące na nich zasady.

Instrukcja obsługi ciągników

FORD- New Holland

5640 6640

SL/SLE

Model produkowane w latach 1992-1997

Przekładnie typu

12x12

24x24 Dial Power

i 16x16 Electo-Shift

Obie wersje panelu kontrolek i obie wersje EHR.

Książka zawiera informacje na temat codziennej obsługi, konserwacji, harmonogram przeglądów, specyfikacja techniczna, jest niezbędna dla prawidłowej eksploatacji ciągnika.

Masz pytanie ? ( kontakt - patrz zakładka „O Sprzedającym”)

Doradzimy! Podpowiemy! Wyjaśnimy!

Zapamiętaj!!

Początkowe nakłady poniesione na jednej z moich aukcji/ogłoszeń podręczników są niczym w porównaniu do kosztów naprawy w serwisie dealera. Wszystkie proste naprawy można zrobić sobie samemu.

Niezbędne podręczniki dla każdego, kto jest właścicielem lub świadczy usługi i jest zaangażowany w naprawę i konserwację tych maszyn, pozwolą Ci zrozumieć ich budowę i zasady działania.

Rodzaje publikacji:

Instrukcje obsługi i konserwacji zawierają informacje z zakresu obsługi, bezpieczeństwa, konserwacji i serwisowania okresowego, w tym wymiany płynów eksploatacyjnych i filtrów. Zawiera opisy kontrolek, funkcje i zasady działania będących na wyposażeniu przełączników, dźwigni itd.

Instrukcja napraw (serwisowa) — zawiera informacje na temat zasady działania głównych układów i zespołów maszyny, wykonywania czynności sprawdzających i regulacji, rozwiązywania problemów, jak również demontażu i montażu. Zawiera schematy elektryczne i hydrauliczne.

UWAGA: Instrukcje napraw silników najczęściej są osobnymi publikacjami.

Katalog części zamiennych — zawiera rysunki złożeniowe wszystkich części maszyny podlegających serwisowaniu.

Znajdują się w nim również wytyczne dotyczące zamawiania oryginalnych części zamiennych wraz z wykazem oznaczeń numerycznych.

Instrukcja Ford 5640 6640 SL i SLE New Holland

  • Kod produktu: 9SwCr0210121
  • Dostępność: W magazynie
  • 120,00zł
  • 102,99zł